Kjo është ballina e albumit të parë të Dua Lipës (Foto)

Kjo është ballina e albumit të parë të Dua Lipës (Foto)

Ja me cilin koleg nga seriali është në lidhje ‘Feridja’ në jetën reale (Foto)
Upss! Kanye ia fut duart në publik Kimit, nuk iu reziston dot formave te saj (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar ballinën e albumit të saj të parë që do të lansohet në shkurt të vitit 2017.

Dua ka bërë të ditur se të premten do të publikojë këngën e re ‘Blow your mind’.

‘Jam shumë e ngazëllyer që po ndaj me ju ballinën e albumit tim dhe ju falënderoj që keni qenë të durueshëm me mua dhe që më keni mbështetur. Arsyeja pse e kam titulluar me emrin tim është se ky album jam unë. Prezanton atë që jam si person dhe si një artiste’, ka shkruar Dua në Instagram, në prezantimin e ballinës së albumit.

Ballina e albumit te Dua Lipes

COMMENTS