Kivanc Tatlitug vjen me një tjetër serial

Kivanc Tatlitug vjen me një tjetër serial

Aktori i njohur turk Kivanc Tatlitug do të vijë në ekran me një tjetër projekt. Ai titullohet 'Organize Isler' dhe regjisor do të jetë Yilmaz Erdogan

Aktori i njohur turk Kivanc Tatlitug do të vijë në ekran me një tjetër projekt. Ai titullohet ‘Organize Isler’ dhe regjisor do të jetë Yilmaz Erdogan me të cilin Kivanc ka bashkëpunuar edhe më parë.

Partnerja e Tatlitug do të jetë Bensu Soral. Aktorja 27 vjeçare ka interpretuar në seriale si ‘Icerde’, ‘Boynu Bukukler’ etj. Mendohet se ky projekt do të pritet mirë nga publiku dhe do të ketë suksesin që dy aktorët protagonistë meritojnë.

COMMENTS