Kim vendos ta çmend botën, tregon pjesët intime cullak (Foto)

Kim vendos ta çmend botën, tregon pjesët intime cullak (Foto)

Padyshim që Kim Kardashian është femra më seksi në botë. Dhe kjo shihet dukshëm nga linjat tejet seksi që i ka. Gjoks bombastik dhe të pasme gji

Padyshim që Kim Kardashian është femra më seksi në botë.

Dhe kjo shihet dukshëm nga linjat tejet seksi që i ka.

Gjoks bombastik dhe të pasme gjigante, secila femër do t’i dëshironte.

Por Kim nuk heziton që të vë në pah asetet e saj. InstaStory, e rrjetit social Instagram është pjesa ku ajo është shumë aktive. Kim ka publikuar fotografi krejtësisht nudo.

COMMENTS