Kim Kardashian për grimierin shqiptar: Nuk e kisha ëndërruar kurrë këtë…(Foto)

Kim Kardashian për grimierin shqiptar: Nuk e kisha ëndërruar kurrë këtë…(Foto)

Një ndër femrat më me influencë në botë, Kim Kardashian ka cmendur rrjetin me fotografitë e saj ku shfaqet e veshur me një body të zezë, pranë grimier

Një ndër femrat më me influencë në botë, Kim Kardashian ka cmendur rrjetin me fotografitë e saj ku shfaqet e veshur me një body të zezë, pranë grimierit shqiptar Mario Dedivanovic.

Me anë të një postimi në Twitter, 37-vjecarja tregon për bashkëpunimin e saj me të, për të cilin ndihet krenare.

’10 vite më parë kur u takuam, nuk kam ëndërruar se do ishim bashkë për të sjellë në treg produktet tona. Jam shumë krenare për këtë koleksion me tonet e preferuara të syve dhe buzëve. KKWXMARIO’, shkruajti bukuroshja e reality show ‘Keeping Up With The Kardashians’.

Ndërkohë pati shumë komente pozitive për linjat trupore që dukeshin qartë nga veshja e saj.

COMMENTS