Kim Kardashian në tavolinën e bukës, ushqehet gjersa në pjesën e sipërme shihet lakuriq (Foto)

Kim Kardashian në tavolinën e bukës, ushqehet gjersa në pjesën e sipërme shihet lakuriq (Foto)

Bukuroshja seksi, Kim Kardashian ka goditur sërish me një imazh të publikuar. Edhe këtë herë është shfaqur tërheqëse duke u ushqyr e zhveshur, përc

Bukuroshja seksi, Kim Kardashian ka goditur sërish me një imazh të publikuar.

Edhe këtë herë është shfaqur tërheqëse duke u ushqyr e zhveshur, përcjell zico.tv

Në foton e postuar, Kim shihet pa asnjë rrobë në trup teksa po ha në tavolinën e bukës ndërsa vëmendjën e publikut dhe mediave e ka rrëmbyer maksimalisht, ashtu siç edhe ka dashur.

Kim, poashtu edhe motrat e saj janë emrat më të komentuar në mediat rozë dhe jo vetëm.

COMMENTS