Kim Kardashian ndryshon ngjyrën e flokëve (Fotot)

Në një foto të publikuar nga stilisti i saj i flokëve, Chris Appleton, bukuroshja Karashian shihet me ngjyrë të re të flokëve. Në këtë foto ajo sh

Në një foto të publikuar nga stilisti i saj i flokëve, Chris Appleton, bukuroshja Karashian shihet me ngjyrë të re të flokëve.

Në këtë foto ajo shfaqet veç në sutjena dhe tejet joshëse, teksa shfaq pjesën e lart të trupit e fokusuar në selfien që po e realizonte.

Today ????@kimkardashian

A post shared by Hairstylist (@chrisappleton1) on

COMMENTS