Kim Kardashian han të njëjtën sallatë për çdo ditë, përbërja dhe çmimi i saj (Foto)

Kim Kardashian ka pranuar se ka shumë vite që për çdo ditë e ha të njëjtën sallatë. Në një intervistë në Watch What Happens Live me Andy Cohen, 36-

Kim Kardashian ka pranuar se ka shumë vite që për çdo ditë e ha të njëjtën sallatë.

Në një intervistë në Watch What Happens Live me Andy Cohen, 36-vjeçarja është pyetur për shprehitë e saja ushqyese.

Ndërsa ajo ka pranuar se çdo ditë porosit të njëjtën sallatë pule kineze nga i njëjti restorant në Calabasas të Kalifornisë.

“Për çdo ditë, kryesisht nga i njëjti vend. Nga Health Nut”, ka thënë ylli i “Keeping Up With The Kardashians”.

Sallata e gjelbër e Kimit është e përbërë nga gjoksi i copëtuar i pulës, petë paste, xhenxhefil, karota dhe salcë të susamit – ndërsa kushton 9.5 euro.

Kujtojmë se pas lindjes së djalit, Kim arriti të heqë peshë të madhe trupore dhe tash peshon vetëm 54 kilogramë.

COMMENTS