Kim Kardashian befason me dukjen e saj pa makijazh (Foto)

Kim Kardashian befason me dukjen e saj pa makijazh (Foto)

Ylli televiziv Kim Kardashian shquhet gjithmonë për paraqitjet e saj ekstravagante. Ajo shfaqet e kuruar në çdo detaj, ndërsa mundohet të fokusojë

Ylli televiziv Kim Kardashian shquhet gjithmonë për paraqitjet e saj ekstravagante.

Ajo shfaqet e kuruar në çdo detaj, ndërsa mundohet të fokusojë gjithmonë linjat e saj atraktive.

Megjithatë, jo të shpeshta kanë qenë rastet kur kemi pasur mundësinë që Kimin ta shohim pa makijazh.

Së fundmi, në disa fotografi të kapura nga paparacët, Kim nuk shfaqet në formën e saj më të mirë.

Veshur në tuta sportive, me flokë të parregulluara dhe pa asnjë dozë makjiazhi, Kimi dukej shumë më ndryshe nga ajo që shohim në televizor.

Shumë fansa janë zhgënjyer me këtë dukje, e cila mesa duket nuk është reale me atë që Kim na servon në paraqtijet mediatike.

COMMENTS