Kida në vend të Halloweenit publikoi sesionin e ri të saj (Foto)

Këngëtari Murat Boz ndahet prej aktores shqiptare, Asli Enveri (Foto)
Valton Krasniqi nis një lidhje të re dashurie (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Kida, ka publikuar sesionin e ri të saj.

Ylli i talentuar ka preferuar që të injorojë festën që quhet ‘nata e shtrigave’.

Në vend të kësaj, ajo ka publikuar imazhe nga sesioni i ri fotografik i saj në rrjetin social Instagram.

Ajo duket me flokë të rrafshëta dhe grim të thjeshtë, teksa edhe veshjen e ka të thjeshtë – e megjithatë duket mrekullueshëm.

Ylli i muzikës RnB së fundmi solli këngën ‘Harroj’ në bashkëpunim me Feron që arriti numër të konsiderueshëm klikimesh.

Ajo vazhdon të konsiderohet ‘single’, pasi ende s’ka konfirmuar ndonjë romancë.

Bukuroshja ndryshe njihet për hitet ‘Rikthejm Na’, ‘Andërr’ dhe ‘Pe Du’.

COMMENTS