Kida flet për marrëveshjen me ‘Sony Music’ (Video)

Sa kanë ndryshuar aktorët e ‘The Twilight Saga’ pas nëntë viteve? (Foto)
Kjo është historia e fustanit që Mihrija e veshi në ZhurmaVMA (Video)

Këngëtarja nga ‘On Records’ Kida, ishte e ftuar në studion e emisionit n’ZOOM.

Ajo mes tjerash ndau me shikuesit informacionin se si erdhi deri te ideja për realizimin e projektit që me të po synon tregun ndërkombëtar, shkruan arbresh.info.

Ajo së fundmi ka nënshkruar kontratë me ‘Sony Music’ dhe ekskluzivisht për n’ZOOM flet për këtë eksperiencë.

Për më shumë shikojeni intervistën e saj.

COMMENTS