Kida flet për marrëveshjen me ‘Sony Music’ (Video)

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje (Foto)
Noizy do t’ju përlotë me këngën dedikuar nënës së tij (Video)

Këngëtarja nga ‘On Records’ Kida, ishte e ftuar në studion e emisionit n’ZOOM.

Ajo mes tjerash ndau me shikuesit informacionin se si erdhi deri te ideja për realizimin e projektit që me të po synon tregun ndërkombëtar, shkruan arbresh.info.

Ajo së fundmi ka nënshkruar kontratë me ‘Sony Music’ dhe ekskluzivisht për n’ZOOM flet për këtë eksperiencë.

Për më shumë shikojeni intervistën e saj.

COMMENTS