Kida befason adhuruesit e saj (Video)

Kida befason adhuruesit e saj (Video)

Çka i bën ‘bashkë’ Bebe Rexhën e Enca Haxhinë? (Foto)
Ja kujt ia dedikoi Dani këngën ‘Tradhtare’ (Video)

Përderisa disa vajza në studion e “One Dance” janë duke vallëzuar me këngën e Kidës “Boni zo”, këngëtarja hyn brenda dhe vajzat që ushtronin vrapuan drejtë këngëtares duke e përqafuar.

“Sot surprizë Kida për OnDance Studio”, ka shkruar Zzap në llogarinë personale në Instagram.

COMMENTS