Khloe pozon gjysmë e zhveshur në fund të shtatzënisë (Foto)

Khloe pozon gjysmë e zhveshur në fund të shtatzënisë (Foto)

Khloe Kardashian është duke pritur fëmijën e saj të parë dhe është pothuajse në fund te shtatzënisë. Ajo është në pritje të një vajze me të dashuri

Khloe Kardashian është duke pritur fëmijën e saj të parë dhe është pothuajse në fund te shtatzënisë.

Ajo është në pritje të një vajze me të dashurin e saj basketbollist Tristan Thompson, përcjell zico.tv

Por së fundmi 33 vjeçarja pozoi vetëm në xhinse të lindjes ku në pjesën e sipërme u shfaq e zhveshur teksa mbulonte gjoksin me dorë.

COMMENTS