Khloe Kardashian planifikon një lindje sekrete

Khloe Kardashian planifikon një lindje sekrete

Ajo është në pritje që të lind fëmijën e parë gjatë këtyre ditëve. Dhe Khole Kardashian është siguruar që këtë lindje do ta mbajë sa më sekrete, pë

Ajo është në pritje që të lind fëmijën e parë gjatë këtyre ditëve.

Dhe Khole Kardashian është siguruar që këtë lindje do ta mbajë sa më sekrete, përcjedh zico.tv.

Sipas The Sun 33 vjeçarja është raportuar se dëshiron të qëndroj larg syrit të kamerave dhe ti shijoj ditët e para të shtatzënisë në një ambient privat.

Ajo dhe i dashuri i saj Tristan Thompson kanë marr mësim nga Kylie Jenner e cila poashtu e mbajti të fshehur lindjen e vajzës së parë.

‘Ajo po planifikon ta mbaj të fshehtë lindjen e vajzës, njëjtë sikurse ka vepruar Kylie’ tha një burim.

Ylli televiziv është duke qëndruar në Ohio aty ku edhe pritet të lind.

Ajo dhe i dashuri Tristan janë në lidhje për më shumë se një vit dhe që nga ajo kohë ata janë të pandashëm.

COMMENTS