Khloe Kardashian me këshilla për lidhje që zgjat

Khloe Kardashian me këshilla për lidhje që zgjat

E famshmja Khloe Kardashian është në lidhje me Tristan Thompson. Lidhja e tyre po vazhdon prej një viti dhe duket se është mjaftë e fortë. Çifit

E famshmja Khloe Kardashian është në lidhje me Tristan Thompson. Lidhja e tyre po vazhdon prej një viti dhe duket se është mjaftë e fortë.

Çifit kanë shpërndarë një foto në Instagram, ku përçojnë mjaftë dashuri. Ata në këtë fotografi, shihen duke shkëmbyer një puthje pasiononte.

Thuhet se ylli 33 vjeçar i shout real, është shtatzënë dhe se po e pret fëmijën e parë.

Ndonëse po flitet kaq shumë për një shtatzëni të mundshme të saj, në foton e fundit nuk ka asnjë shenjë se ajo mund të jetë duke pritur një bebe, pasi linja fizike e bukuroshes është më në vijë se kurrë më parë.

Khloe së fundi ka dhënë edhe këshilla për një lidhje të shëndetshme dhe funksionale.

‘Unë mendoj se çdo marrëdhënie mund të funksionoj më mirë nëse ka respekt në mes.

Duhet ta dimë që në luftime nuk ka fitues, vetëm humbës’, ka thënë bukuroshja.

COMMENTS