Këtu zhvendoset Angelina Jolie (Foto)

Aktorja Angelina Jolie është zhvendosur në një shtëpi të re, në një nga lagjet më të njohura e më luksoze, që është aq private sa nuk mund të shihet a

Aktorja Angelina Jolie është zhvendosur në një shtëpi të re, në një nga lagjet më të njohura e më luksoze, që është aq private sa nuk mund të shihet as në Google Earth.

Aktorja 41 vjeçare mori me vete 6 fëmijët e saj në këtë vilë në zonën e quajtur ‘Hidden Hills’ ku qiraja kushton 30 mijë dollarë në muaj.

‘Hidden Hills’ ndodhet në Los Anxheles të Kalifornisë.
Fqinjët e saj të rinj janë Kim Kardashian, Miley Cyrus, Drake dhe Jennifer Lopez.

Jolie po kërkon të kalojë disa momente relaksimi që pas kërkesës për divorc ndaj bashkëshortit të saj Brad Pitt.

ketu-zhvendoset-angelina-jolie-1

ketu-zhvendoset-angelina-jolie-2

ketu-zhvendoset-angelina-jolie-3

ketu-zhvendoset-angelina-jolie-4

COMMENTS