Këto janë veshjet në të cilat shkëlqeu mbrëmë Rita Ora (Foto)

Këto janë veshjet në të cilat shkëlqeu mbrëmë Rita Ora (Foto)

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje (Foto)
Të pathënat ‘sekrete’ të Brad Pitt: Martesa me Angelinën ishte si ‘12 vite në ferr’

Rita Ora ka fituar çmimin ‘Best Pop’ në ‘Global Awards’, ceremoni kjo e cila u mbajt mbrëmë në Londër.

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova përveç këtij çmimi ajo në skenë performoi edhe disa nga hitet e saj.

E sigurisht ajo gjithnjë merr edhe vëmendjen mediatike sa i përket paraqitjeve. Rita edhe kësaj radhe u përkujdes që të duket sa më bukur, me stil dhe e veçantë.

Iu sjellim veshjet me të cilat ajo mbrëmë mori shkëlqimin:

COMMENTS