Këto janë stjuardesat shqiptare mes më të bukurave në botë (Foto)

Vajza e Shyhrete Behlulit, Engjëllusha në telashe, këngëtarja turke e padit për vjedhje (Foto/Video)
Kendall Jenner ndërron profesionin? (Foto)

Blogeri ‘A Fly Guy’ ka grumbulluar një seri fotosh të stjuardesave më seksi në botë, ku mes tyre janë edhe dy shqiptare: njëra bionde dhe tjetra brune, të dyja në bordin e ‘albawings’.

Ai thotë se ka mbledhur foto nga gjysmë milioni stjuardesa nga 49 vende të botës dhe ka përzgjedhur 60 prej tyre, mes të cilave edhe një foto e dy stjuardesave shqiptare.

Jay kishte ftuar stjuardesat por edhe stjuardët të bënin ‘selfie’ me hashtagun #crewfies.

keto-jane-stjuardesat-shqiptare-mes-me-te-bukurave-ne-bote-ballina

keto-jane-stjuardesat-shqiptare-mes-me-te-bukurave-ne-bote-foto-1

keto-jane-stjuardesat-shqiptare-mes-me-te-bukurave-ne-bote-foto-2

keto-jane-stjuardesat-shqiptare-mes-me-te-bukurave-ne-bote-foto-3

keto-jane-stjuardesat-shqiptare-mes-me-te-bukurave-ne-bote-foto

COMMENTS