Këto janë format trupore të Adelinës pas lindjes së djalit (Foto)

Këto janë format trupore të Adelinës pas lindjes së djalit (Foto)

Zanfina Ismaili hot në bikini (Foto)
Pushohet nga puna ylli i TV-së, ngacmonte seksualisht

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ende vazhdon të mbajë epitetin si diva shqiptare.

Adelina pak kohë më parë përjetoi ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë për herë të parë i një djali të ëmbël të cilin e pagëzuan me emrin Uliks.

Mirëpo Adelina si duket shumë shpejt ka arritur të rikthejë linjat e saj perfekte trupore.

Këtë më së miri e vëreni përmes kësaj fotografie që ajo ka postuar pak minuta më parë në profilin e saj në Facebook.

Adelina në këto fotografi shihet në bikini teksa shijon ditën e bukur me diell në plazh.

Por ajo nuk ka shkuar e vetme. Së bashku me të janë edhe bashkëshorti Vali dhe djali i tyre Uliksi.

“Duke u kënaqur me djemtë e mi”, kishte shkruar Adelina.

COMMENTS