Këtë herë Çbanja e ka tepruar me bukuri (Foto & Video)

Jemi mësuar që Çbanen ta shohim vazhdimisht të fortë dhe si një burrneshë në serialin 'O Sa Mirë'. Mirëpo, në episodin 111-të të hit-komedisë televiz

Jemi mësuar që Çbanen ta shohim vazhdimisht të fortë dhe si një burrneshë në serialin ‘O Sa Mirë’.
Mirëpo, në episodin 111-të të hit-komedisë televizive, Arjola Demiri ka treguar anën e saj femërore.

Në një skenë të episodit të ri, ajo shfaqet mjaft sensuale dhe vë në pah bukurinë e saj.

Dukja e saj i lë pa fjalë Llukmanin (Ernest Zymberi) dhe Qabin (Ridvan Murati), të cilët nuk e njohin.

Ndryshe, në jetën reale Arjola është nënë e tre fëmijëve, ajo ka dy vajza dhe një djalë.

Aktorja e ka fituar simpatinë e publikut menjëherë pas shfaqjes në serialin më komik të momentit ‘O Sa Mirë’. Roli i saj dinamik, një vajzë tropojane me emrin Çbane ka bërë që publiku ta veçojë për origjinalitetin që i jep rolit në këtë serial.

Nëpër intervista, aktorja ka treguar për përvojën në serial, si dhe jetën e saj private, duke treguar përkushtimin e madh që ka ndaj fëmijëve të saj.

COMMENTS