Këta janë 3 vëllezërit e Shyhrete Behlulit (Foto)

Shyretja për fundjavë tek vëllezërit. Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli, mëngjesin e kësaj të diele e ka nisur me një vi

Shyretja për fundjavë tek vëllezërit.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli, mëngjesin e kësaj të diele e ka nisur me një vizitë tek familjarët e saj në Mushtishtë.

Në një fotografi të postuar në Instagram ajo shihet e ulur mes vëllezërve të saj dhe duke pirë qaj. Një ditë vikendi me vllezërit e mi”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

COMMENTS