Kështu trajtohet Bella Hadid në Kinë (Foto)

Kështu trajtohet Bella Hadid në Kinë (Foto)

Supermodelja Bella Hadid po vazhdon me suksese ndërkombëtare.

Ajo kohëve të fundit po qëndron në Kinë ku duket që po kalon kohë të jashtëzakonshme, përcjell zico.tv

Bella ka treguar që është në qytetin e Shangait dhe po përfaqëson markën e njohur Dior.

Në disa imazhe të postuara nga vet ajo, shihet që Bella po trajtohet si mbretëreshë derisa po bie shi trupëroja i saj ia mbanë ombrellën.

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Ndërsa, përveç Bellës edhe motra e saj e madhe Gigi është mjaft e angazhuar në botën e modës.

Blessings…What a feeling 🌹🤞🏽

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

COMMENTS