Kështu thotë truproja i Kylie Jenner për thashethemet rreth bebes…

Kështu thotë truproja i Kylie Jenner për thashethemet rreth bebes…

Para disa ditësh Kylie bashkë me familjen e saj të re, udhëtuan drejt Bahamas-it, ku ajo publikoi foto të vajzës së saj tre muajshe tashmë, por këto f

Para disa ditësh Kylie bashkë me familjen e saj të re, udhëtuan drejt Bahamas-it, ku ajo publikoi foto të vajzës së saj tre muajshe tashmë, por këto foto u bënë menjëherë virale nën komentin se Stormi nuk dukej aspak si Travis, por si truproja e Kyliet, Tim Chung.

Pak komenteve dhe reagimeve nga ana e Kyliet dhe Travis, por edhe nga familjet e tyre thashethemet vazhduan. Derisa reagimi i vetë personit të akuzuar erdhi duke u dhënë një kundërshtim të gjithëve atyre që folën.

Ai ka shpërndarë një foto në profilin e tij në Instagram, ku sqaron të gjithë se nuk do të përfshihet në të tilla akuza sepse janë thjeshtë hamendësime të kota.

‘Unë jam person privat dhe nuk u përgjigjem thashethemeve apo historive qesharake që janë kaq shumë për të qeshur. Me respektin më të thellë për Kylien, Travisin dhe familjet e tyre, do doja të sqaroja të vërtetën dhe të them se veprimet e mia me Kylien kanë qenë të limituara. U kërkoj mediave të mos më përfshijnë në histori të tilla mosrespektuese për familjet e tyre’.

COMMENTS