Kështu relaksohet Fjolla (Foto 18+)

Kështu relaksohet Fjolla (Foto 18+)

Rrëzohen mbajtëset, persona të lënduar nga koncerti i Snoop Dog dhe Wiz Khalifa (Video)
Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri (Foto)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, ka thyer rrjetin me fotografitë që ka hedhur në InstaStory.

Janë ato ku këngëtarja seksi shihet në vaskë me ujë, duke relaksuar trupin, përcjellë zico.tv

Ndryshe, Fjolla njihet si njëra nga femrat që nuk njeh limite, ajo cdo herë benë publike pamje provokuese, po ashtu këngët dhe klipet e saja kanë çdo herë diçka që komentohet shumë.

COMMENTS