Kështu festuan Andrra dhe Sinani përvjetorin e martesës (Foto)

Kështu festuan Andrra dhe Sinani përvjetorin e martesës (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë çift shumë i dashur për publiun. Dyshja dje kanë shënuar një datë të rëndësishme për ta, e që ishte përvjetori i

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë çift shumë i dashur për publiun.
Dyshja dje kanë shënuar një datë të rëndësishme për ta, e që ishte përvjetori i tretë i martesës, shkruan lajmi.net.

Andrra u befasua në mënyrën më të mirë nga bashkëshorti, duke i sjellë një buqetë me trëndafila si dhe një libër të mbushur me fjalë dashurie dhe imazhe të çiftit, të ndara nga momentet më të lumtura të tyre.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa prej dhuratave që mori nga Sinani, ndërsa në një moment edhe çastin kur ngrenë dolli për dashurinë e tyre.

Andrra dukej tejet elegante e veshur në të bardhë, ndërsa flokët i kishte të kapura.

COMMENTS