Kështu Eni mirëpret ditët e nxehta (Foto)

Kështu Eni mirëpret ditët e nxehta (Foto)

Eni Koci është emër i dashur për publikun. Këngëtarja kohën e fundit është bërë shumë aktive në profesion, duke punuar disa projekte radhazi. En

Eni Koci është emër i dashur për publikun.

Këngëtarja kohën e fundit është bërë shumë aktive në profesion, duke punuar disa projekte radhazi.

Eni është aktive në rrjete sociale në të cilat tregon të reja nga ajo, por shumë shpesh edhe sjell imazhe provokuese.

Ashtu ka vepruar në fotografinë e fundit, ku doli me një fund të shkurtër dhe xhaketë të kuqe, të cilën e kishte veshur pa reçipeta.

‘Thuaj përshëndetje verë’, ka shkruar Eni, teksa në sfond të saj gjendet një pishinë.

Say hello to Summer👙 #summer #summertime

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

COMMENTS