Kështu duket Majk në klipin e ri (Foto)

Kështu duket Majk në klipin e ri (Foto)

Miranda Hashani 30 vite në skenë, organizon koncertin spektakolar të karrierës (Video)
Si kaluan ‘200 ditë’ të Flori Cocaj (Premierë/Video)

Pas hiteve të njëpasnjshme, reperi i njohur Majk, ka paralajmëruar se është radha për një hit të ri.

Mësohet se anëtari i Babastars Majk, kësaj here vjen me një këngë solo, ndërsa kënga është shumë ritmike, këngë për klube dhe flet, sigurisht, për femra.

Edhe videoklipi i realizuar nga Entermedia është gati dhe do të publikohet shumë shpejt.

Majk postimi

COMMENTS