Kështu duket Adelina Tahiri pas operacionit (Foto)

Para pak ditësh këngëtarja Adelina Tahiri ka pësuar një aksident. Gjatë skijimit ajo kishte lënduar këmbën. Javë më parë ajo kishte treguar për fan

Para pak ditësh këngëtarja Adelina Tahiri ka pësuar një aksident. Gjatë skijimit ajo kishte lënduar këmbën.

Javë më parë ajo kishte treguar për fansat e saj se gjendja e saj është përmirësuar dhe ka falënderuar të gjithë ata që kanë pyetur për shëndetin e saj.

Së fundmi Adelina ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram teksa shihet me këmbën e saj të lidhur.

E si mbishkrim ajo ka lënë se është në rehabilitim.

COMMENTS