Kështu dukej Rita Ora në premierën e filmit ‘Fifty Shades Darker’ (Foto & Video)

Mbrëmë është dhënë premiera e filmit 'Fifty Shades Darker' në një prej kinemave të Los Angelesit të SHBA-së. Përveç dy protagonistëve, Jamie Dornan

Mbrëmë është dhënë premiera e filmit ‘Fifty Shades Darker’ në një prej kinemave të Los Angelesit të SHBA-së.

Përveç dy protagonistëve, Jamie Dornan dhe Dakota Johnson në tapetin e kuq ka tërhequr vëmendjen edhe këngëtarja Rita Ora.

Kjo e fundit kishte zgjedhur të vishte një fustan të gjatë me një prerje të shkurtën përpara duke zbuluar këmbët.

Theksojmë se kolona zanore e këtij filmi të shumëpritur ka autorësinë e këngëtares sonë.

Kujtojmë se 26 vjeçarja luan rolin e Mia Grey, motrës së adoptuar e miliarderit Christian Grey.

COMMENTS