Kështu duket sot ‘Nermini’ (Foto)

Kështu duket sot ‘Nermini’ (Foto)

Aryeja pse Brad Pitt është zotuar të mos bëjë seks një vit (Foto)
Befason Ledri, tregon femrën që e ka fiksim dhe s’e zuri dot (Video)

Selin Demiratar është një nga aktoret më të famshme turke.

Me serialin ‘Jetë e hidhur’ ajo arriti kulmin e famës së saj duke u bërë më e përfolura në Turqi.

Ajo në Kosovë është shndërruar në njërën nga aktoret me të dashura për publikun.

COMMENTS