Këngëtarja që po ‘çmend’ plazhin (Foto)

Këngëtarja që po ‘çmend’ plazhin (Foto)

Dua Lipa vjen me një tjetër bashkëpunim (Video)
Dua Lipa në ‘Summer Sonic’, festivali më i pëlqyer në Japoni (Foto)

Këngëtarja Fergie vazhdon të ketë një trup vërtetë të mrekullueshëm, përkundër moshës së saj.

41 vjeçarja, po kalon pushimet me bashkëshortin, Josh Duahmel, ku e veshur me bikini ‘çmendi’ plazhin e Maui.

Çifti duket të jetë i lumtur dhe po e shijojnë kohën që po kalojnë së bashku.

COMMENTS