Këngëtarja që nxorri ‘zogun’ në New York (Foto & Video)

Këngëtarja që nxorri ‘zogun’ në New York (Foto & Video)

Ekskluzive: Producenti i ‘O sa mirë’ këtë muaj starton me një ‘Reality Show’
Bruna nga Brazili vajza që do ta fitojë ‘medaljen e artë në seks’ (Foto)

Edhe nga standardet më të egra të modës, Lady Gaga guxoi shumë me veshjen e saj në mbërmjen e kaluar. Ylli u pa e veshur me një bluzë të shkurtër dhe një palë pantallona tejet të shkurtra, pa të brendshme, duke bërë që të zbulojë diçka më shumë.

Gaga u pa në New York, pasi publikoi videoklipin e saj më të ri ‘Perfect Illusion’.

30 vjeçarja tregoi ‘zogun’ me xhinset që kishte veshur, me stilin që jemi mësuar ta shohim kohët e fundit

lady-gaga-nxjerr-zogun-1

lady-gaga-nxjerr-zogun-2

lady-gaga-nxjerr-zogun-3

COMMENTS