Këngëtarja maqedonase publikon në versionin e saj këngën ‘Suus’ (Video)

Kënga 'Suus' si duket do të mbetet gjatë në memorien e njerëzve. Tamara Angelovska është këngëtare e re maqedonase e cila me mundësitë e saj e ka i

Kënga ‘Suus’ si duket do të mbetet gjatë në memorien e njerëzve.

Tamara Angelovska është këngëtare e re maqedonase e cila me mundësitë e saj e ka interpretuar këngën e Rona Nishliut të kënduar në Eurovision.

Kënga është punuar në studiot e Ile Spasev, ndërsa regjia dhe incizimi i është besuar Xhulianit dhe produkisonit të tij ‘Jukebox Video’.

Rikujtojmë se Rona Nishliu me këtë këngë kishte arritur suksesin më të madh të shqiptarëve në festivalin evropian të muzikës, ku zuri vendin e pestë në vitin 2012.

COMMENTS