Këngëtarja Leonora Poloska dhe kompozitori Andin Randrobrava, i dhanë fund beqarisë (Foto)

Këngëtarja Leonora Poloska dhe kompozitori Andin Randrobrava, i dhanë fund beqarisë (Foto)

Gold AG publikon bisedën e fundit me Artin (Foto)
Modelja e ‘Playboy’ shtatzënë me 65-vjeçarin egjiptian (Foto)

Të famshmit Leonora Poloska dhe Andin Radobrava, pasi që muaj më parë ata u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Andora, ata po ashtu të shtunën më datë 7 tetor, kurorëzuan dashurinë e tyre edhe me një dasmë private, ku të pranishëm kishte më shumë familjarë dhe miq.

Në rrjetet sociale, dyshja kanë publikuar imazhe nga martesa e tyre, ku Leonora duket se ka shkëlqyer në vellon e bardhë, njashtu si Andini në kostumin e dhëndrit.

‘Të sapo martuar’, ka shkruar Andin Randrobrava në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Facebook

COMMENTS