Këngëtarja e njohur kosovare, nënë për herë të dytë (Foto)

Angazhimi shumë i madh kushtuar familjes, ka bërë që këngëtarja gjilanase Mirsa Kërqeli, të kujtohet dhe dëgjohet vetëm përmes hiteve të vjetra. Mi

Angazhimi shumë i madh kushtuar familjes, ka bërë që këngëtarja gjilanase Mirsa Kërqeli, të kujtohet dhe dëgjohet vetëm përmes hiteve të vjetra.

Mirsa me bashkëshortin dhe djalin e saj u zhvendosen në Kanada për të jetuar.

Por, ata tani po bëhen katër. Ajo është në pritjen e ëmbël dhe shumë shpejt do bëhet nënë për herë të dytë.

Lajmin e ka konfirmuar këngëtarja përmes fotografive të hedhura në rrjetet sociale.

Gjinia e fëmijës nuk dihet akoma por momentin se kur do t’i vije në jetë fëmija, këngëtarja me siguri po e pret pa durim!

COMMENTS