Këngëtarja e dehur, nuk e mbajnë as këmbët (Foto)

Këngëtarja Nicole Scherzinger ka kaluar një mbrëmje të gjatë me shoqëri të mirë dhe shumë alkool. Ajo ishte e ftuar në ditëlindjen e Simon Cowell dhe

Këngëtarja Nicole Scherzinger ka kaluar një mbrëmje të gjatë me shoqëri të mirë dhe shumë alkool. Ajo ishte e ftuar në ditëlindjen e Simon Cowell dhe mesa duket e ka tepruar pak me festimet.

38 vjecarja është kapur nga aparat e fotografëve teksa dilte nga restoranti ‘La Famiglia’ të Londrës me ndihmën e shoqes Lauren Silverman. Yllin e X Factor nuk po e mbanin këmbët dhe në fytyrë dukej shumë e dehur.

E veshur me një fustan të kuq, Nicole e kishte të vështirë të përqendrohej teksa mbahej te Lauren.

kengetarja-e-dehur-nuk-e-mbajne-as-kembet-1

kengetarja-e-dehur-nuk-e-mbajne-as-kembet-2

kengetarja-e-dehur-nuk-e-mbajne-as-kembet-3

kengetarja-e-dehur-nuk-e-mbajne-as-kembet

COMMENTS