Këngëtarit shqiptar ia vjedhin veturën 20 mijëshe ‘Audi Q-5’

Persona të panjohur i kanë vjedhur reperit Majk veturën e parkuar para shtëpisë së tij. Edhe Policia e Kosovës ka konfirmuar vjedhjen e veturës së

Persona të panjohur i kanë vjedhur reperit Majk veturën e parkuar para shtëpisë së tij.

Edhe Policia e Kosovës ka konfirmuar vjedhjen e veturës së këngëtarit Majk të cilët janë në kërkim të personave tashmë të panjohur dhe duke hetuar rastin.

‘Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura e tij e tipit Audi Q-5 me targa vendore. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin’, thuhet në raportin 24 orës të Policisë së Kosovës.

Makina e Majk kushtonte 20 mijë euro.

majk-ballina

COMMENTS