Këngëtari i njohur ndryshon stilin, nuk njihet (Foto)

Këngëtari i njohur ndryshon stilin, nuk njihet (Foto)

Ka në zë karakteristik dhe stil të veçantë të dukjes. Young Zerka është një këngëtari mjaft i dashur për publikun shqiptarë dhe numëron shumë hite,

Ka në zë karakteristik dhe stil të veçantë të dukjes.

Young Zerka është një këngëtari mjaft i dashur për publikun shqiptarë dhe numëron shumë hite, përcjell zico.tv

Ai së fundi ka vendosur të ndryshoj stilin e flokëve duke i prerë ato.

Këtë ai e bëri të ditur përmes një foto në InstaStory ndërsa ndryshimi ishte i dukshëm.

COMMENTS