Këngëtari i famshëm fyen Rihannan: Ajo nuk është për ta martuar (Video)

Këngëtari i famshëm fyen Rihannan: Ajo nuk është për ta martuar  (Video)

Këngëtari kolombian i cili ka bërë famë botërore, J Balvin ka nxitur reagimin e fansave të Rihannas. Kjo pasi, Balvin në një emision televiziv gjat

Këngëtari kolombian i cili ka bërë famë botërore, J Balvin ka nxitur reagimin e fansave të Rihannas.

Kjo pasi, Balvin në një emision televiziv gjatë një interviste, derisa po zhvillohej një lojë është pyetur të zgjidhte një prej tre emrave se me cilën do të martohej.

Në mesin e tri femrave ishte edhe emri i Rihannas, mirëpo Balvin refuzoi këngëtaren duke thënë se ajo nuk është për tu martuar.

Këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është José Álvaro Osorio Balvin vetëm pak kohë më parë kishte komentuar në një postim në Tëitter duke e bërë tag Rihannan dhe duke e lutur që të martohej me të.

COMMENTS