Këngëtaret shqiptare që kanë pranuar operacionet plastike (Foto)

Këngëtaret shqiptare që kanë pranuar operacionet plastike (Foto)

Leonora Jakupi shkëlqen! (Foto)
Enca puthet në buzë me Kanye West (Foto)

Ndërhyrjet kirurgjike janë bërë normale te pothuajse secila femër e ekranit shqiptar. Të pakta janë bukuroshet që cilësohen si natyrale.

Megjithëse ndryshimet dhe ndërhyrjet duken qartë, femrat e famshme shqiptare e kanë fshehur atë, por janë një numër i tyre që pas shumë thashethemeve e fakteve të zbuluara edhe e kanë pranuar.

Në një renditje të ‘Anabel’ mund të shihni se cilat këngëtare kanë bërë ndërhyrje dhe e kanë pranuar në media.

1 Ciljeta

Çiljeta sapo ka bërë ndërhyrje për të zvogëluar gjoksin. Lajmin ajo e ka ndarë me të gjithë fansat e saj, duke postuar foto në rrjete sociale.

2 Nora Istrefi

Në një intervistë të mëhershme, Nora Istrefi ka pranuar që i ka fryrë vetëm pak buzët.

3 Alberije Hadergjonaj

Në një intervistë, Albërija e pati pranuar që ka bërë operacione plastike, mirëpo është shprehur kundër që vajzat e reja t’i nënshtrohen ndërhyrjeve të tilla.

4 Genta Ismajli

Genta Ismajli ka pranuar që e ka zvogëluar gjoksin…

5 Dhurata Dora

Dhurata Dora ka pranuar se ka bërë operacion hundën, por sipas saj arsyeja ishte shëndetësore.

6 Aurela

Megjithëse përfolet për shumë operacione, Aurela Hoxha ka pranuar se ka ndërhyrë vetëm tek buzët.

7 Big Mama

Big Mama veç tentimeve e dietave për të humbur në peshë, ka thënë se ka harxhuar rreth 8 mijë euro për një operacion plastik në Turqi.

8 Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri është njëra për të cilën flitet më së shumti sa i përket ndryshimeve me operacione plastike. Sipas saj ajo ka ndërhyrë vetëm në hundë dhe gjoks, por ka harruar se edhe buzët duken qartë.

9 Adelina Tahiri

Adelina Tahiri nuk e ka fshehur ndërhyrjen në buzë dhe ka thënë se nuk ka nevojë ta fsheh këtë pasi ndihet mirë me ndryshimin e bërë.

10 Fjolla Morina (1)

Fjolla Morina ka pranuar se ka ndërhyrë në buzë dhe gjoks. Madje ajo ka thënë se këto ndërhyrje i ka bërë që në vitin 2007.

11 Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari ka pranuar se ka ndërhyrë në gjoks duke thënë se shumica e femrave të ekranit kanë bërë edhe më shumë se ajo operacione plastike.

12 Zanfina Ismaili

Zanfina Ismajli është e vetmja që ka pranuar ndërhyrjen madje duke thënë se është pishman për këtë.

COMMENTS