Këngëtaret shqiptare në tapetin e kuq të Brit Awards (Foto)

Këngëtaret shqiptare në tapetin e kuq të Brit Awards (Foto)

Çmendet Bleona: këshilla femrave qysh mos me lind fëmijë (Video)
Reagimi i të rinjve britanikë kur dëgjojnë Era Istrefin, Noizy-n dhe Encën? (Video)

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Brit Awards që u mbajt mbrëmë nuk kishin sesi të mungonin dy prej këngëtareve të famshme shqiptare që kanë nisur karrierën e tyre muzikore nga Anglia.

Bëhet fjalë për Rita Orën dhe Dua Lipën të cilat janë shfaqur në tapetin e kuq me dy stile të veçanta.

Rita kishte zgjedhur një fustan të gjatë vezullues dhe paksa transparent nga këmbët, ndërsa Dua është shfaqur tepër shik me një kostum të zi.

Cila është veshur më bukur sipas jush?

COMMENTS