Këngëtares së famshme i vdes babai (Foto)

Këngëtares së njohur, ish- anëtares së grupit të njohur ‘Spice Girls’, Mel B i vdes babai. 63-vjeçari tash e pesë vjet ishte me kancer. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një fotoje, ku shihen tek mbajnë duart e babait ajo dhe motra e saj Danielle.

Këngëtares së njohur, ish- anëtares së grupit të njohur ‘Spice Girls’, Mel B i vdes babai. 63-vjeçari tash e pesë vjet ishte me kancer.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një fotoje, ku shihen tek mbajnë duart e babait ajo dhe motra e saj Danielle.

COMMENTS