Këngëtare ‘kokëfortë’ si Besa Kokëdhima

Big Mama përsëri në operim (Foto)
Një lidhje të re nga Dafina Dauti? Ja çka thotë këngëtarja (VIDEO)

Shumë shpejt do të prezantohet kënga e saj e radhës, një baladë, që ashtu siç thotë dhe vetë Besa Kokëdhima në një intervistë për ‘Top Channel’, e rikthen në skenë me entuziazëm.

‘Kënga ime e re do të dalë në muajin nëntor. Titullohet ‘Kokëfortë’ dhe është një rikthim i imi tek balada, çka më bën shumë entuziaste sepse përmes baladës gjithnjë kthehem në shtratin tim’, thotë këngëtarja, përcjellë zico.tv

Përpos krijimtarisë personale, Besën do ta shihni edhe duke përzgjedhur talentët, siç është mësuar nga Produksioni i ‘The Voice of Albania’.

COMMENTS