Këngë të shpirtit nga Gazza (Video)

Një lidhje të re nga Dafina Dauti? Ja çka thotë këngëtarja (VIDEO)
Ironizon Sharon Stone: Nuk kam kohë për depilim, e lëre më për ndërhyrje kirurgjike (Foto)

Para pak ditësh, këngëtari Gazmend Kelmendi, i njohur si Gazza, ka lansuar albumin e tij të dytë të titulluar ‘Këngë të shpirtit’, përcjellë zico.tv

Por, pse ky titull? Çfarë ka të veçantë në album? ZICO TV ka qenë i pranishëm në promovim dhe ka mësuar gjithçka. Për të kuptuar më shumë informacione, ju mund ta ndiqni të plotë storien e përgatitur nga emisioni ‘Play’.

COMMENTS