Kënga, vajza e Lutfi Hazirit prezanton familjen (Foto)

Kënga, vajza e Lutfi Hazirit prezanton familjen (Foto)

Këngëtarit shqiptar ia vjedhin veturën 20 mijëshe ‘Audi Q-5’
Zarfi i gabuar, Akademia e ‘Oscar’ i shkarkon dy personat (Video)

Kënga Haziri, vajza bukuroshe e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, studion në Selanik ndërsa është kthyer në vendlindje dhe ka kaluar disa çaste me familjen e saj.

Kjo shihet në një fotografi të postuar nga vetë bukuroshja, ku kryetari i Gjilanit shihet me bashkëshorten, Mirveten dhe djalin e tyre, Lumin.

Kenga Haziri fb

COMMENTS