Kënga më e re nga Noizy ‘Kriminel’

Kënga më e re nga Noizy ‘Kriminel’

A e dinit se Butrint Imeri kishte një këngë me pjesëmarrësen e Eurovisionit, Eleni Foureira? (Video)
Shpend Ahmeti feston ditëlindjen, s’mund ta besoni moshën e tij!

Po e vazhdon produktivitetin e tij në muzikë.

Reperi Noizy përmes një fotografie të hedhur në Instastory ka bërë të ditur se së shpejti do ta lansojë këngën e tij të re, të titulluar ‘Kriminel’.

Në foto, e cila duket se është shkëputur nga klipi, ai shihet brenda një veture luksoze.

Kënga është në bashkëpunim me Azet dhe Zuna, madje, pritet të publikohet shumë shpejt.

Azet ft Noizy & Zuna – Kriminel A jeni gati?

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

COMMENTS