Kënga e njohur ‘All I want for Christmas is you’ do të bëhet film (Foto)

Kënga e njohur ‘All I want for Christmas is you’ do të bëhet film (Foto)

Dy vjetori i vdekjes së Dr. Florit (Foto/Video)
Sukseset e Era Istrefit, nuk kan të ndalur (Foto)

Mësohet se ky film do të vijë nga ‘Universal Studios Home Entertainment’ dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm.

Këngëtarja e njohur Mariah Carey, ka menduar që tani dhuratën që do i bëjë fansave të saj për krishtlindje.

Ajo me anë të një postimi në ‘Twitter’, lajmëroi se kënga e saj e njohur festive ‘All I want for Christmas is you’, do të bëhet film, përcjellë zico.tv

Mësohet se ky film do të vijë nga ‘Universal Studios Home Entertainment’ dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm.

COMMENTS