Kënga e Dua Lipës dhe Sean Paul, edhe me klip (Video)

Bashkëpunimi i Dua Lipas me këngëtarin Sean Paul për këngën 'No Lie' do të vie shumë shpejt me videoklip. Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja

Bashkëpunimi i Dua Lipas me këngëtarin Sean Paul për këngën ‘No Lie’ do të vie shumë shpejt me videoklip.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, e cila e ka publikuar në Instagram një pjesë të vogël të klipit, përcjellë zico.tv

Kënga e dyshes bashkëpunuese ka marrë mbi 1.7 milionë klikime në YouTube.

#NoLie COMING SOON! @duttypaul ??????

A video posted by DUA LIPA (@dualipa) on

COMMENTS