Këndon Shkurte Gashi, fluturojnë paret (Foto)

Këndon Shkurte Gashi, fluturojnë paret (Foto)

Pa asnjë projekt muzikor, Rita Ora fitoi 3.5 milionë euro në vit
Njihuni me ushtarin më seksi të FSK’së (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të angazhuara sidomos nëpër dasma e ahengje familjare gjithandej , shkruan Kosovarja për Shkurte Gashin.

E pëlqyera dhe e dashura e publikut të gjerë asnjëherë nuk mund të kalojë dasmën pa marrë bakshishe të shumta sikur dhe shumë para veç atyre që goditet.

Shkurten e kemi parë jo rrallë në rrjete sociale , tek këndon nëpër dasma me plot mysafirë , por edhe duke shkelur nëpër parat që ia hedhin dasmorët .

Por, si në këtë foto asnjëherë, tek parat fluturojnë e s dinë të ndalen para këngëtares. /K/

COMMENTS