Kendall Jenner ndërron profesionin? (Foto)

Kendall Jenner ndërron profesionin? (Foto)

Ajo është motra e vajzave të famshme të familjes Kardashian-Jenner dhe është e bekuar më një dukje të mirë fizike e cila ngjanë me forma të sportistev

Ajo është motra e vajzave të famshme të familjes Kardashian-Jenner dhe është e bekuar më një dukje të mirë fizike e cila ngjanë me forma të sportisteve.

Modelja e njohur, Kendall Jenner ka patur rastin që të kombinoj aftësinë saj në modelim dhe gjenet e një atleteje në fotosesionin e fundit, përcjell zico.tv

22 vjeçarja u fotografua në Montmartre të Parisit gjatë përgatitjeve për lasimin e reklamës së re.

Në stilin e një atleteje të vërtet, Kendall e veshur me të zeza bëri një vrapim sprint në taka të larta derisa bëri disa xhirimin e disa pjesëve të kësaj reklame.

Modelja së fundi është në bashkëpunim me brendin Longchamp, ndërsa më parë ajo ishte imazh i disa prej firmave më të njohura të veshjeve si Fendi, Missoni dhe Calvin Klein.

COMMENTS