Kendall Jenner ‘dështon’, ajo nuk di t’i japë biçikletës

Ja çfarë bën Aurela Hoxha në prapaskenë… ajo puthet me qen! (Foto)
Vallëtarët gjerogjian mahnitin me vallëzimin e tyre (Video)

Kendall Jenner ka humbur drejtimin e biçikletës duke bërë një rrëzim si fëmijë gjatë xhirimeve të Keeping up with the Kardashians.

Incidenti u filmua dhe nga motra e saj 32 vjeçare, Khloe Kardashian, që nuk e ndihmoi po vetëm qeshte me situatën.

COMMENTS